JK Jadro Koper

The best sailing club in town

News

Ekipna zmaga JK Jadro na regati Halloween Cup v Torbolah

Krompirjeve počitnice je ekipa optimistov JK Jadro izkoristila za priprave in udeležbo na sedmem Halloween Cup-u v Torbolah na Gardskem jezeru. Skupno je na regati jadralo skoraj 600 jadralcev v kadetski in juniorski konkurenci, kar pomeni da je bilo udeležencev kar dvakrat več kot lani.

Odprava je bila zelo uspešna, saj je naša ekipa zmagala v konkurenci klubov iz 27 držav in preko 450 tekmovalcih v juniorski konkurenci. Z zmago smo osvojili prehodni pokal, ki ga sicer nismo prinesli s sabo, saj ostaja na hrambi v lokalnem klubu in pretrgali petletno vladavino gardskega kluba Fraglia Vela Riva. Prav tako je to že druga ekipna zmaga našega kluba letos, saj imamo v začasni lasti tudi prehodni pokal Velikonočne regate v Portorožu.

V posamični konkurenci se je najbolje odrezala Tarin Pečar z absolutno osmim mestom in drugim mestom med dekleti, med fanti pa je bil najboljši Maj Petrič.

Rezultati

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.