Guličev memorial – Optimist – uradni rezultati

Results Optimist
Scores take into account 1  discard
 

No Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SLO 1212 Daniel Cante, Male, 14-Oct-2004, JK Izola 10,0 1 1 1 1 4 (ocs) 1 1
2 SLO 711 Luka Zabukovec, Male, 21-May-2006, JK Jadro 19,0 (6) 2 2 3 1 5 3 3
3 SLO 64 Gasper Strahovnik, Male, 31-Dec-2002, JK Pirat 40,0 5 9 6 2 (12) 6 7 5
4 SLO 255 Martin Fras, Male, 17-Feb-2004, JK Izola 41,0 8 5 3 (16) 7 1 13 4
5 SLO 922 Alja Petric, Female, 09-Apr-2005, JK Jadro 44,0 15 4 5 4 5 7 4 (17)
6 SLO 228 Caterina Sedmak, Female, 06-Sep-2003, JK Izola 54,0 10 6 11 12 3 3 9 (18)
7 SLO 93 Celestina Sabadin, Female, 13-Sep-2003, JK Pirat 61,0 7 12 18 6 6 10 2 (20)
8 SLO 1002 Jakob Golubic, Male, 12-Sep-2004, JK Pirat 79,0 21 8 (24) 9 16 4 11 10
9 SLO 952 Katja Filipic, Female, 09-Aug-2005, JK Jadro 82,0 2 3 15 21 2 14 (32) 25
10 SLO 399 Spela Hajdinjak, Female, 30-Dec-2002, JK Burja 85,0 17 21 12 5 (37) 9 6 15
11 SLO 234 Marina Vrscaj, Female, 23-Nov-2004, WSC Crnomelj 90,0 3 10 20 11 9 15 (31) 22
12 SLO 311 Alenka Valencic, Female, 16-Sep-2005, JK Burja 96,0 4 (37) 8 10 27 2 36 9
13 SLO 811 Valentin Stravs, Male, 30-Jul-2006, JK Jadro 97,0 (32) 17 14 7 14 32 5 8
14 SLO 1005 Ivan Vahrusev, Male, 12-Aug-2005, JK Pirat 99,0 16 7 9 8 25 (36) 23 11
15 ITA 8319 Clara Semino, Female, 12-Oct-2003, FV Peschiera 108,0 11 14 23 13 11 30 (35) 6
16 SLO 944 Maj Petric, Male, 05-Oct-2007, JK Jadro 113,0 19 27 4 18 (30) 19 12 14
17 SLO 758 Svit Dujmovic Sterpin, Male, 21-Mar-2006, JK Pirat 122,0 25 25 13 20 19 13 (37) 7
18 SLO 1035 Liza Levandovska, Female, 17-Jun-2005, JK Pirat 137,0 14 13 22 23 24 (ocs) 17 24
19 SLO 678 Jernej Flandja, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 137,0 18 16 16 14 28 21 24 (34)
20 SLO 750 Dan Belinger, Male, 26-May-2004, JK Pirat 139,0 (30) 24 25 22 18 11 10 29
21 SLO 951 Val Mario Colarich, Male, 27-Mar-2006, JK Jadro 140,0 31 23 19 25 15 (34) 14 13
22 SLO 111 Danei Marusic, Male, 02-May-2004, JK Jadro 144,0 22 18 10 (35) 13 35 30 16
23 SLO 411 Toni Bencic, Male, 14-Jun-2006, JK Pirat 147,0 12 11 7 29 (44) 27 40 21
24 ITA 8638 Anna Montresor, Female, 25-Nov-2003, FV Peschiera 163,0 13 22 28 27 17 (41) 16 40
25 SLO 631 Peter Koprivec, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 182,0 27 15 30 38 22 25 25 (46)
26 SLO 189 Elisa Sedmak, Female, 11-Jun-2005, JK Izola 183,0 26 29 26 32 38 20 (54) 12
27 SLO 666 Jakob Musa Olivieri, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 186,0 28 26 31 26 20 (47) 28 27
28 SLO 2112 Vid Magister, Male, 21-Dec-2007, JK Pirat 197,0 36 30 27 30 36 23 15 (48)
29 SLO 669 Matej Bertok, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 199,0 24 19 40 36 (dns) 31 18 31
30 SLO 368 Patrick Bubnic Dilica, Male, 26-May-2005, JK Burja 201,0 37 39 17 15 (45) 29 22 42
31 SLO 87 Gasper Babic, Male, 02-Sep-2004, JK Izola 202,0 (60) 20 44 56 23 12 21 26
32 ITA 7641 Piernicolo Da Broi, Male, 25-Mar-2006, JK Cupa 204,0 9 33 39 (42) 26 28 41 28
33 SLO 395 Benjamin Aganovic, Male, 27-Jun-2005, JK Burja 216,0 34 43 21 28 (46) 24 27 39
34 SLO 911 Lana Vidmar, Female, 12-Oct-2004, JK Jadro 224,0 50 28 32 17 8 (51) 51 38
35 SLO 913 Tarin Pecar, Female, 26-Jun-2006, JK Jadro 224,0 40 (dns) 38 43 31 33 20 19
36 ITA 7621 Lisa Vucetti, Female, 26-Mar-2007, SVBG 232,0 (dns) dns dns 19 29 8 8 2
37 SLO 955 Zala Vidmar, Female, 17-Apr-2007, JK Jadro 249,0 23 52 37 44 10 (56) 50 33
38 SLO 525 Jure Barl, Male, 22-Dec-2003, JK Ljubljana 257,0 33 36 35 33 51 18 (58) 51
39 SLO 377 Mark Rodica, Male, 14-Aug-2008, JK Burja 259,0 (48) 31 36 45 43 17 43 44
40 SLO 91 Maj Sirca, Male, 21-May-2006, JK Jadro 267,0 20 32 47 53 32 (62) 46 37
41 ITA 8307 Giulia Carminati, Female, 27-Aug-2006, JK Cupa 268,0 29 41 33 31 (53) 53 45 36
42 ITA 6148 Iole Lonardi, Female, 04-Mar-2006, FV Peschiera 270,0 35 45 29 40 47 48 26 (52)
43 ITA 8643 Vittoria Zenato, Female, 14-Mar-2006, FV Peschiera 279,0 45 40 34 48 33 (58) 29 50
44 SLO 846 Ana Planinsic, Female, 01-Jan-2009, SD Piran 280,0 39 42 50 (51) 21 44 49 35
45 SLO 511 Anton Rejec, Male, 23-Sep-2007, JK Jadro 288,0 44 34 45 41 39 42 (52) 43
46 SLO 956 Sven Panger, Male, 28-Dec-2005, JK Jadro 299,0 49 38 43 50 50 (55) 39 30
47 ITA 8315 Alessandro Marelli, Male, 11-Sep-2006, FV Peschiera 301,0 51 56 48 24 42 (57) 48 32
48 ITA 8308 Carlo Verzegnassi, Male, 01-Jan-2007, SVBG 308,0 (dns) dns dns 34 40 26 19 23
49 SLO 524 Nejc Gabrenja, Male, 10-Jun-2004, JK Ljubljana 308,0 43 44 41 37 49 40 (60) 54
50 SLO 1802 Tai Simonovich, Male, 18-Nov-2005, JK Pirat 311,0 41 50 49 54 34 (59) 42 41
51 SLO 849 Nika Bakic Spezia, Female, 01-Jan-2008, SD Piran 332,0 54 47 57 (59) 52 37 38 47
52 SLO 375 Sara Domenik, Female, 25-Mar-2007, JK Burja 334,0 38 55 52 49 35 22 (dns) dns
53 ITA 7926 Vittorio Bonifacio, Male, 15-Feb-2007, SVBG 344,0 (dns) dns dns 39 41 16 33 49
54 SLO 881 Teo Grzelj, Male, 06-May-2007, JK Pirat 355,0 (61) 60 46 52 48 38 55 56
55 SLO 679 Manuel Crevatin, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 358,0 52 35 (dns) 47 dns 49 47 45
56 SLO 912 Liam Al Dilaimi, Male, 27-Dec-2007, JK Jadro 373,0 53 51 55 (63) 59 61 34 60
57 SLO 188 Ziga Cepak, Male, 07-Sep-2008, JK Pirat 380,0 56 48 58 46 61 (dns) 53 58
58 SLO 527 Aljaz Zibert, Male, 03-May-2005, JK Ljubljana 384,0 55 49 59 (60) 55 54 57 55
59 SLO 958 David Ratosa, Male, 09-Dec-2007, JK Jadro 393,0 59 46 56 (61) 57 60 56 59
60 SLO 522 Aneja Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 415,0 58 57 54 58 58 (dns) 66 64
61 SLO 587 Domen Hostnik, Male, 08-Mar-2004, JK Ljubljana 421,0 46 54 (dns) 62 56 dns 63 57
62 SLO 875 Rok Kovacic, Male, 01-Jan-2009, SD Piran 424,0 42 53 51 (dns) dns dns 59 53
63 SLO 821 Matevz Bedene, Male, 04-Jul-2005, JK Ljubljana 441,0 47 58 42 (dns) dns dns 62 66
64 SLO 96 Neza Bedene, Female, 08-Nov-2002, JK Ljubljana 463,0 57 59 53 (dns) dns dns 67 61
65 SLO 526 Lucka Bedene, Female, 05-Feb-2008, JK Ljubljana 464,0 (dns) dns dns 57 60 39 73 69
66 SLO 523 Ajda Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 491,0 (dns) dns dns 55 54 dns 68 65
67 ITA 4 Matteo Mioni, Male, 05-Feb-2008, SVBG 501,0 (dns) dns dns dns dns 45 61 63
68 ITA 7821 Emma Nordio, Female, 17-Apr-2008, SVBG 502,0 (dns) dns dns dns dns 43 65 62
69 ITA 7939 Tomaso Picotti, Male, 30-Mar-2009, FV Peschiera 505,0 (dns) dns dns dns dns 46 44 dns
70 ITA 6 Mattia Di Martino, Male, 30-May-2009, SVBG 513,0 (dns) dns dns dns dns 50 64 67
71 ITA 9 Pietro Verzegnassi, Male, 13-Aug-2009, SVBG 523,0 (dns) dns dns dns dns 52 71 68
72 ITA 7999 Pietro Rovaglia, Male, 15-May-2008, FV Peschiera 561,0 (dns) dns dns dns dns 63 dns dns
73 SLO 372 Kris Peruzin, Male, 09-Aug-2008, JK Burja 567,0 (dns) dns dns dns dns dns 69 dns
74 ITA 8 Evelyn Adragna, Female, 19-Jan-2008, SVBG 568,0 (dns) dns dns dns dns dns 70 dns
75 SLO 376 Alex Sovdat de Faveri, Male, 25-Jun-2008, JK Burja 570,0 (dns) dns dns dns dns dns 72 dns
76 ITA 5 Martina Fragiacomo, Female, 07-Jul-2009, SVBG 572,0 (dns) dns dns dns dns dns 74 dns
77 ITA 5614 Ariana Ambroz, Female, 16-Nov-2009, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 ITA 3350 Iacopo Gianni, Male, 09-Mar-2010, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 ITA 5003 Matija Brovc, Male, 17-Jun-2008, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 ITA 7051 Nathan Peric, Male, 16-Oct-2008, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 SLO 984 Luana Praper, Female, 12-Nov-2005, JK Jadro 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 SLO 521 Matevz Pejovic, Male, 11-Jan-2006, JK Ljubljana 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

Guličev memorial – neuradni rezultati Laser 4.7 1. dan

Results Laser-4.7
Scores take into account 1  discard

No Sailno Name Points 1 2 3 4
1 211272 PETER MILIVOJEVIC, Male, 20-Sep-2001, JK JADRO 6,0 1 (4) 3 2
2 191228 KLEMEN PETROVIC, Male, 02-Oct-2001, JK JADRO 6,0 2 3 1 (6)
3 195695 JANEZ ZABUKOVEC, Male, 04-Nov-2002, JK JADRO 7,0 (5) 1 2 4
4 193436 LUKA LOVRIC, Male, 15-Sep-2001, JK BURJA 10,0 3 2 (6) 5
5 178951 TONI REBEC, Male, 01-Jan-2001, JK OLIMPIC 11,0 4 6 (7) 1
6 209108 NEJC VALENCIC, Male, 08-May-2002, JK BURJA 13,0 (6) 5 5 3
7 174366 MAJA ZIBERT, Female, 17-Apr-2001, JK LJUBLJANA 18,0 (7) 7 4 7
8 165355 SANDRA LIPOVEC, Female, 23-Aug-2000, JK PIRAT 30,0 (dns) dns dns dns
8 174364 JAKOB PEJOVIC, Male, 18-Feb-2004, JK LJUBLJANA 30,0 (dns) dns dns dns

Guličev memorial – neuradni rezultati Laser Radial 1. dan

Results Laser-Radial
Scores take into account 1  discard

No Sailno Name Points 1 2 3 4
1 201057 MARTIN PETERNELJ, Male, 14-Jun-2000, JK JADRO 4,0 (2) 1 1 2
2 209109 TAS KOLMAN, Male, 21-Jun-1999, JK BURJA 6,0 1 4 (5) 1
3 201058 VALENTINA BARUCA, Female, 28-Oct-1995, JK JADRO 9,0 5 2 2 (6)
4 1 NICOLO KRAVANJA, Male, 16-Sep-2000, JK BURJA 10,0 3 3 4 (5)
5 199824 ANDREJ FRAS, Male, 14-Sep-2000, JK IZOLA 12,0 (6) 5 3 4
6 187602 TONI VRSCAJ, Male, 16-Feb-1998, WSC CRNOMELJ 13,0 4 (6) 6 3
7 177574 MATIJA KOCJANCIC, Male, 01-Jan-2001, JK OLIPMIC 22,0 (dns) 7 7 dns

Guličev memorial – neuradni rezultati 2. dan optimist

Results Optimist – Scores take into account 1  discard
 

No Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6
1 SLO 1212 Daniel Cante, Male, 14-Oct-2004, JK Izola 8,0 1 1 1 1 4 (ocs)
2 SLO 711 Luka Zabukovec, Male, 21-May-2006, JK Jadro 13,0 (6) 2 2 3 1 5
3 SLO 255 Martin Fras, Male, 17-Feb-2004, JK Izola 24,0 8 5 3 (16) 7 1
4 SLO 922 Alja Petric, Female, 09-Apr-2005, JK Jadro 25,0 (15) 4 5 4 5 7
5 SLO 64 Gasper Strahovnik, Male, 31-Dec-2002, JK Pirat 28,0 5 9 6 2 (12) 6
6 SLO 228 Caterina Sedmak, Female, 06-Sep-2003, JK Izola 33,0 10 6 11 (12) 3 3
7 SLO 952 Katja Filipic, Female, 09-Aug-2005, JK Jadro 36,0 2 3 15 (21) 2 14
8 SLO 93 Celestina Sabadin, Female, 13-Sep-2003, JK Pirat 41,0 7 12 (18) 6 6 10
9 SLO 234 Marina Vrscaj, Female, 23-Nov-2004, WSC Crnomelj 48,0 3 10 (20) 11 9 15
10 SLO 311 Alenka Valencic, Female, 16-Sep-2005, JK Burja 51,0 4 (37) 8 10 27 2
11 SLO 1002 Jakob Golubic, Male, 12-Sep-2004, JK Pirat 58,0 21 8 (24) 9 16 4
12 SLO 399 Spela Hajdinjak, Female, 30-Dec-2002, JK Burja 64,0 17 21 12 5 (37) 9
13 SLO 1005 Ivan Vahrusev, Male, 12-Aug-2005, JK Pirat 65,0 16 7 9 8 25 (36)
14 ITA 8319 Clara Semino, Female, 12-Oct-2003, FV Peschiera 72,0 11 14 23 13 11 (30)
15 SLO 811 Valentin Stravs, Male, 30-Jul-2006, JK Jadro 84,0 (32) 17 14 7 14 32
16 SLO 678 Jernej Flandja, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 85,0 18 16 16 14 (28) 21
17 SLO 411 Toni Bencic, Male, 14-Jun-2006, JK Pirat 86,0 12 11 7 29 (44) 27
18 SLO 944 Maj Petric, Male, 05-Oct-2007, JK Jadro 87,0 19 27 4 18 (30) 19
19 SLO 758 Svit Dujmovic Sterpin, Male, 21-Mar-2006, JK Pirat 90,0 (25) 25 13 20 19 13
20 SLO 1035 Liza Levandovska, Female, 17-Jun-2005, JK Pirat 96,0 14 13 22 23 24 (ocs)
21 SLO 111 Danei Marusic, Male, 02-May-2004, JK Jadro 98,0 22 18 10 (35) 13 35
22 SLO 750 Dan Belinger, Male, 26-May-2004, JK Pirat 100,0 (30) 24 25 22 18 11
23 ITA 8638 Anna Montresor, Female, 25-Nov-2003, FV Peschiera 107,0 13 22 28 27 17 (41)
24 SLO 951 Val Mario Colarich, Male, 27-Mar-2006, JK Jadro 113,0 31 23 19 25 15 (34)
25 SLO 631 Peter Koprivec, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 119,0 27 15 30 (38) 22 25
26 SLO 666 Jakob Musa Olivieri, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 131,0 28 26 31 26 20 (47)
27 SLO 189 Elisa Sedmak, Female, 11-Jun-2005, JK Izola 133,0 26 29 26 32 (38) 20
28 SLO 911 Lana Vidmar, Female, 12-Oct-2004, JK Jadro 135,0 50 28 32 17 8 (51)
29 ITA 7641 Piernicolo Da Broi, Male, 25-Mar-2006, JK Cupa 135,0 9 33 39 (42) 26 28
30 SLO 368 Patrick Bubnic Dilica, Male, 26-May-2005, JK Burja 137,0 37 39 17 15 (45) 29
31 SLO 2112 Vid Magister, Male, 21-Dec-2007, JK Pirat 146,0 (36) 30 27 30 36 23
32 SLO 669 Matej Bertok, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 150,0 24 19 40 36 (dns) 31
33 SLO 395 Benjamin Aganovic, Male, 27-Jun-2005, JK Burja 150,0 34 43 21 28 (46) 24
34 SLO 87 Gasper Babic, Male, 02-Sep-2004, JK Izola 155,0 (60) 20 44 56 23 12
35 SLO 525 Jure Barl, Male, 22-Dec-2003, JK Ljubljana 155,0 33 36 35 33 (51) 18
36 SLO 955 Zala Vidmar, Female, 17-Apr-2007, JK Jadro 166,0 23 52 37 44 10 (56)
37 SLO 377 Mark Rodica, Male, 14-Aug-2008, JK Burja 172,0 (48) 31 36 45 43 17
38 SLO 91 Maj Sirca, Male, 21-May-2006, JK Jadro 184,0 20 32 47 53 32 (62)
39 SLO 913 Tarin Pecar, Female, 26-Jun-2006, JK Jadro 185,0 40 (dns) 38 43 31 33
40 ITA 8307 Giulia Carminati, Female, 27-Aug-2006, JK Cupa 187,0 29 41 33 31 (53) 53
41 SLO 846 Ana Planinsic, Female, 01-Jan-2009, SD Piran 196,0 39 42 50 (51) 21 44
42 SLO 375 Sara Domenik, Female, 25-Mar-2007, JK Burja 196,0 38 (55) 52 49 35 22
43 ITA 6148 Iole Lonardi, Female, 04-Mar-2006, FV Peschiera 196,0 35 45 29 40 47 (48)
44 ITA 8643 Vittoria Zenato, Female, 14-Mar-2006, FV Peschiera 200,0 45 40 34 48 33 (58)
45 SLO 511 Anton Rejec, Male, 23-Sep-2007, JK Jadro 200,0 44 34 (45) 41 39 42
46 SLO 524 Nejc Gabrenja, Male, 10-Jun-2004, JK Ljubljana 205,0 43 44 41 37 (49) 40
47 ITA 8315 Alessandro Marelli, Male, 11-Sep-2006, FV Peschiera 221,0 51 56 48 24 42 (57)
48 ITA 7621 Lisa Vucetti, Female, 26-Mar-2007, SVBG 224,0 (dns) dns dns 19 29 8
49 SLO 1802 Tai Simonovich, Male, 18-Nov-2005, JK Pirat 228,0 41 50 49 54 34 (59)
50 SLO 956 Sven Panger, Male, 28-Dec-2005, JK Jadro 230,0 49 38 43 50 50 (55)
51 SLO 881 Teo Grzelj, Male, 06-May-2007, JK Pirat 244,0 (61) 60 46 52 48 38
52 SLO 849 Nika Bakic Spezia, Female, 01-Jan-2008, SD Piran 247,0 54 47 57 (59) 52 37
53 ITA 7926 Vittorio Bonifacio, Male, 15-Feb-2007, SVBG 264,0 (dns) dns dns 39 41 16
54 SLO 679 Manuel Crevatin, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 267,0 52 35 (dns) 47 dns 49
55 ITA 8308 Carlo Verzegnassi, Male, 01-Jan-2007, SVBG 268,0 (dns) dns dns 34 40 26
56 SLO 188 Ziga Cepak, Male, 07-Sep-2008, JK Pirat 269,0 56 48 58 46 61 (dns)
57 SLO 527 Aljaz Zibert, Male, 03-May-2005, JK Ljubljana 272,0 55 49 59 (60) 55 54
58 SLO 958 David Ratosa, Male, 09-Dec-2007, JK Jadro 278,0 59 46 56 (61) 57 60
59 SLO 912 Liam Al Dilaimi, Male, 27-Dec-2007, JK Jadro 279,0 53 51 55 (63) 59 61
60 SLO 522 Aneja Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 285,0 58 57 54 58 58 (dns)
61 SLO 587 Domen Hostnik, Male, 08-Mar-2004, JK Ljubljana 302,0 46 54 (dns) 62 56 dns
62 SLO 875 Rok Kovacic, Male, 01-Jan-2009, SD Piran 314,0 42 53 51 (dns) dns dns
63 SLO 821 Matevz Bedene, Male, 04-Jul-2005, JK Ljubljana 315,0 47 58 42 (dns) dns dns
64 SLO 526 Lucka Bedene, Female, 05-Feb-2008, JK Ljubljana 324,0 (dns) dns dns 57 60 39
65 SLO 96 Neza Bedene, Female, 08-Nov-2002, JK Ljubljana 337,0 57 59 53 (dns) dns dns
66 SLO 523 Ajda Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 361,0 (dns) dns dns 55 54 dns
67 ITA 7821 Emma Nordio, Female, 17-Apr-2008, SVBG 379,0 (dns) dns dns dns dns 43
68 ITA 4 Matteo Mioni, Male, 05-Feb-2008, SVBG 381,0 (dns) dns dns dns dns 45
69 ITA 7939 Tomaso Picotti, Male, 30-Mar-2009, FV Peschiera 382,0 (dns) dns dns dns dns 46
70 ITA 6 Mattia Di Martino, Male, 30-May-2009, SVBG 386,0 (dns) dns dns dns dns 50
71 ITA 9 Pietro Verzegnassi, Male, 13-Aug-2009, SVBG 388,0 (dns) dns dns dns dns 52
72 ITA 7999 Pietro Rovaglia, Male, 15-May-2008, FV Peschiera 399,0 (dns) dns dns dns dns 63
73 ITA 5 Martina Fragiacomo, Female, 07-Jul-2009, SVBG 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 8 Evelyn Adragna, Female, 19-Jan-2008, SVBG 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 5614 Ariana Ambroz, Female, 16-Nov-2009, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 3350 Iacopo Gianni, Male, 09-Mar-2010, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 5003 Matija Brovc, Male, 17-Jun-2008, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 7051 Nathan Peric, Male, 16-Oct-2008, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 372 Kris Peruzin, Male, 09-Aug-2008, JK Burja 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 376 Alex Sovdat de Faveri, Male, 25-Jun-2008, JK Burja 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 984 Luana Praper, Female, 12-Nov-2005, JK Jadro 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 654 Klemen Filipcic, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 521 Matevz Pejovic, Male, 11-Jan-2006, JK Ljubljana 420,0 (dns) dns dns dns dns dns

Guličev memorial – neuradni rezultati 1. dan

No

Sailno

Name

Points

1

2

3

1

SLO 1212

Daniel Cante, Male, 14-Oct-2004, JK Izola

3,0

1

1

1

2

SLO 711

Luka Zabukovec, Male, 21-May-2006, JK Jadro

10,0

6

2

2

3

SLO 255

Martin Fras, Male, 17-Feb-2004, JK Izola

16,0

8

5

3

4

SLO 952

Katja Filipic, Female, 09-Aug-2005, JK Jadro

20,0

2

3

15

5

SLO 64

Gasper Strahovnik, Male, 31-Dec-2002, JK Pirat

20,0

5

9

6

6

SLO 922

Alja Petric, Female, 09-Apr-2005, JK Jadro

24,0

15

4

5

7

SLO 228

Caterina Sedmak, Female, 06-Sep-2003, JK Izola

27,0

10

6

11

8

SLO 411

Toni Bencic, Male, 14-Jun-2006, JK Pirat

30,0

12

11

7

9

SLO 1005

Ivan Vahrusev, Male, 12-Aug-2005, JK Pirat

32,0

16

7

9

10

SLO 234

Marina Vrscaj, Female, 23-Nov-2004, WSC Crnomelj

33,0

3

10

20

11

SLO 93

Celestina Sabadin, Female, 13-Sep-2003, JK Pirat

37,0

7

12

18

12

ITA 8319

Clara Semino, Female, 12-Oct-2003, FV Peschiera

48,0

11

14

23

13

SLO 311

Alenka Valencic, Female, 16-Sep-2005, JK Burja

49,0

4

37

8

14

SLO 1035

Liza Levandovska, Female, 17-Jun-2005, JK Pirat

49,0

14

13

22

15

SLO 944

Maj Petric, Male, 05-Oct-2007, JK Jadro

50,0

19

27

4

16

SLO 111

Danei Marusic, Male, 02-May-2004, JK Jadro

50,0

22

18

10

17

SLO 399

Spela Hajdinjak, Female, 30-Dec-2002, JK Burja

50,0

17

21

12

18

SLO 678

Jernej Flandja, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

50,0

18

16

16

19

SLO 1002

Jakob Golubic, Male, 12-Sep-2004, JK Pirat

53,0

21

8

24

20

ITA 8638

Anna Montresor, Female, 25-Nov-2003, FV Peschiera

63,0

13

22

28

21

SLO 758

Svit Dujmovic Sterpin, Male, 21-Mar-2006, JK Pirat

63,0

25

25

13

22

SLO 811

Valentin Stravs, Male, 30-Jul-2006, JK Jadro

63,0

32

17

14

23

SLO 631

Peter Koprivec, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

72,0

27

15

30

24

SLO 951

Val Mario Colarich, Male, 27-Mar-2006, JK Jadro

73,0

31

23

19

25

SLO 750

Dan Belinger, Male, 26-May-2004, JK Pirat

79,0

30

24

25

26

ITA 7641

Piernicolo Da Broi, Male, 25-Mar-2006, JK Cupa

81,0

9

33

39

27

SLO 189

Elisa Sedmak, Female, 11-Jun-2005, JK Izola

81,0

26

29

26

28

SLO 669

Matej Bertok, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

83,0

24

19

40

29

SLO 666

Jakob Musa Olivieri, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic

85,0

28

26

31

30

SLO 368

Patrick Bubnic Dilica, Male, 26-May-2005, JK Burja

93,0

37

39

17

31

SLO 2112

Vid Magister, Male, 21-Dec-2007, JK Pirat

93,0

36

30

27

32

SLO 395

Benjamin Aganovic, Male, 27-Jun-2005, JK Burja

98,0

34

43

21

33

SLO 91

Maj Sirca, Male, 21-May-2006, JK Jadro

99,0

20

32

47

34

ITA 8307

Giulia Carminati, Female, 27-Aug-2006, JK Cupa

103,0

29

41

33

35

SLO 525

Jure Barl, Male, 22-Dec-2003, JK Ljubljana

104,0

33

36

35

36

ITA 6148

Iole Lonardi, Female, 04-Mar-2006, FV Peschiera

109,0

35

45

29

37

SLO 911

Lana Vidmar, Female, 12-Oct-2004, JK Jadro

110,0

50

28

32

38

SLO 955

Zala Vidmar, Female, 17-Apr-2007, JK Jadro

112,0

23

52

37

39

SLO 377

Mark Rodica, Male, 14-Aug-2008, JK Burja

115,0

48

31

36

40

ITA 8643

Vittoria Zenato, Female, 14-Mar-2006, FV Peschiera

119,0

45

40

34

41

SLO 511

Anton Rejec, Male, 23-Sep-2007, JK Jadro

123,0

44

34

45

42

SLO 87

Gasper Babic, Male, 02-Sep-2004, JK Izola

124,0

60

20

44

43

SLO 524

Nejc Gabrenja, Male, 10-Jun-2004, JK Ljubljana

128,0

43

44

41

44

SLO 956

Sven Panger, Male, 28-Dec-2005, JK Jadro

130,0

49

38

43

45

SLO 846

Ana Planinsic, Female, 01-Jan-2009, SD Piran

131,0

39

42

50

46

SLO 1802

Tai Simonovich, Male, 18-Nov-2005, JK Pirat

140,0

41

50

49

47

SLO 375

Sara Domenik, Female, 25-Mar-2007, JK Burja

145,0

38

55

52

48

SLO 875

Rok Kovacic, Male, 01-Jan-2009, SD Piran

146,0

42

53

51

49

SLO 821

Matevz Bedene, Male, 04-Jul-2005, JK Ljubljana

147,0

47

58

42

50

ITA 8315

Alessandro Marelli, Male, 11-Sep-2006, FV Peschiera

155,0

51

56

48

51

SLO 849

Nika Bakic Spezia, Female, 01-Jan-2008, SD Piran

158,0

54

47

57

52

SLO 912

Liam Al Dilaimi, Male, 27-Dec-2007, JK Jadro

159,0

53

51

55

53

SLO 958

David Ratosa, Male, 09-Dec-2007, JK Jadro

161,0

59

46

56

54

SLO 913

Tarin Pecar, Female, 26-Jun-2006, JK Jadro

162,0

40

dns

38

55

SLO 188

Ziga Cepak, Male, 07-Sep-2008, JK Pirat

162,0

56

48

58

56

SLO 527

Aljaz Zibert, Male, 03-May-2005, JK Ljubljana

163,0

55

49

59

57

SLO 881

Teo Grzelj, Male, 06-May-2007, JK Pirat

167,0

61

60

46

58

SLO 96

Neza Bedene, Female, 08-Nov-2002, JK Ljubljana

169,0

57

59

53

59

SLO 522

Aneja Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana

169,0

58

57

54

60

SLO 679

Manuel Crevatin, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic

171,0

52

35

dns

61

SLO 587

Domen Hostnik, Male, 08-Mar-2004, JK Ljubljana

184,0

46

54

dns

62

ITA 7926

Vittorio Bonifacio, Male, 15-Feb-2007, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 8308

Carlo Verzegnassi, Male, 01-Jan-2007, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7621

Lisa Vucetti, Female, 26-Mar-2007, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7821

Emma Nordio, Female, 17-Apr-2008, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 6

Mattia Di Martino, Male, 30-May-2009, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 5

Martina Fragiacomo, Female, 07-Jul-2009, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 9

Pietro Verzegnassi, Male, 13-Aug-2009, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 4

Matteo Mioni, Male, 05-Feb-2008, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 8

Evelyn Adragna, Female, 19-Jan-2008, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 5614

Ariana Ambroz, Female, 16-Nov-2009, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 3350

Iacopo Gianni, Male, 09-Mar-2010, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 5003

Matija Brovc, Male, 17-Jun-2008, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7051

Nathan Peric, Male, 16-Oct-2008, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 372

Kris Peruzin, Male, 09-Aug-2008, JK Burja

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 376

Alex Sovdat de Faveri, Male, 25-Jun-2008, JK Burja

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 984

Luana Praper, Female, 12-Nov-2005, JK Jadro

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 654

Klemen Filipcic, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 523

Ajda Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 526

Lucka Bedene, Female, 05-Feb-2008, JK Ljubljana

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 521

Matevz Pejovic, Male, 11-Jan-2006, JK Ljubljana

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7999

Pietro Rovaglia, Male, 15-May-2008, FV Peschiera

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7939

Tomaso Picotti, Male, 30-Mar-2009, FV Peschiera

252,0

dns

dns

dns

 

Sailing instructions / Regatna navodila Guličev memorial 2017

Regatna navodila/Sailing instructions

27-IMG_6133

Mednarodna regata – Coppa Bongo v razredu Finn v Trstu

Regata razreda Finn

Trst, 9.4.2017. V Trstu Jan Orel do skupno tretjega mesta na regati razreda Finn.

08.04.2017 in 09.04.2017 se je v Trstu odvila regata REGATTA BONGO – Mednarodna regata v klasi Finn veljavna za tekmovanje v ALPE ADRIA CUP v organizaciji jadralnega kluba STV – Triestina della Vela Associazione Sportiva Dilettantistica. Iz našega kluba se je udeležil Jan Orel kateri je dosegel odlično 3. mesto.

Rezultati

Online application / spletne prijave za Guličev memorial 2017 so odprte

Prijavite se lahko na / You can apply on http://www.jadrokoper.si/gulic-2017

18-Prvmomajska_2016_0392

Guličev memorial 2017

Od 28. do 30. aprila 2017 organiziramo regato za razrede Optimist, Laser 4.7 in Laser Radial.

Razpis regate

 

Europa Cup 2017 – Corrected results for Laser Radial

We corrected results for Laser Radial class. The following results lists were updated:

Laser Radial

Laser Radial – Boys overall

Laser Radial – Boys U17