Groups for Sunday, 24.3.2019

Race 8-9  Group  BLUE

Sailno Name
SLO 3 Doncic Nemanja
AUT 5 Gruber Rudolph
SVK 12 Hruskova Sara
HUN 71 Kollar Adam
SLO 94 Petrič Lan
HUN 114 Pécsi Koppány
SLO 188 Cepak Žiga
SLO 211 Ogrizek Žan
HUN 231 Marosi Aron
HUN 286 Völler Hanna
SLO 310 Rosa Lea
SLO 313 Domenik Sara
SLO 338 Čotar Matej
SLO 371 Petaros Kristjan
SLO 377 Rodica Mark
SLO 393 Domenik Manuel
SLO 395 Koprivec Peter
SLO 411 Benčič Toni
SLO 522 REMŠKAR MAJ
SLO 527 ŽIBERT ALJAŽ
SLO 528 VESEL LENA
SLO 631 Fabjan Martin
SLO 666 Musa Olivieri Jakob
SLO 669 Božič Lara
HUN 701 Juhasz Emilia
HUN 705 Lacza Zaránd
HUN 706 Bite Pal Elod
HUN 708 Lacza Boróka
SLO 711 Zabukovec Luka
SLO 758 Dujmovič Šterpin Svit
SLO 759 Simonovich Zajelšnik Tai
SLO 821 DOBRAVEC ALEKSANDER
HUN 901 Lacko David
SLO 912 Al-Dilaimi Liam
SLO 913 Pečar Tarin
SLO 919 Hummel Lara
SLO 922 Petrič Alja
HUN 924 Feher Szonja
HUN 944 Simó András
SLO 944 Petrič Maj
SLO 949 Paparella Pier
SLO 951 Colarich Val Mario
SLO 955 Vidmar Zala
SLO 956 Viler-Baruca Noel
SLO 958 Ratoša David
SLO 962 Ratoša Sara
SLO 984 Al Dilaimi Lana
SLO 1035 VUK SIMON
HUN 1260 Érdi Ferenc VINCE
AUT 1291 Mayrberger Maximilian
HUN 1311 Heder Benedek Barna
HUN 1312 Nemeth Daniel
HUN 1322 Bodnar Hanna
HUN 1328 Makara Samu
HUN 1331 Toth Attila
HUN 1336 Szaplonczay Balazs
HUN 1340 Balogh Anna
HUN 1359 Érdi Félix Vazul
HUN 1366 Csoregh Andras
HUN 1369 Pais-Hank Oliver
HUN 1375 Neszmelyi Barnabas
HUN 1811 Komaromy Benedek
HUN 1912 Feher Boroka
AUT 2704 Prusa Alexander Maximilian

 64  Competitors 
Race 8-9  Group  RED

Sailno Name
SLO 9 Gulič Ajda
SVK 11 Brachtlova Vanda
SLO 64 LEVANDOVSKA YELYZAVETA
SLO 87 Babič Gašper
HUN 90 Kiss Bulcsu
SLO 91 Rejec Ana
SLO 96 Slabe Matija
SLO 189 Sedmak Elisa
HUN 230 Polyák Dávid
HUN 234 Koch Peter
SLO 234 Vrščaj Marina
HUN 238 Romeo Jandl
SLO 255 Fras Martin
SLO 311 Valencic Alenka
SLO 372 Koprivec Tine
SLO 375 Balaban Matija
SLO 376 Ostrič Milan
HUN 378 Bodgál Mihály
HUN 379 Szokody Vincent
SLO 379 Humar Gabriel
SLO 399 Balaban Marko
HUN 419 Kovacs Herbert
SLO 443 DROŽINA DANTE MANOLO
SLO 511 Rejec Anton
SLO 512 Gerželj Teo
SLO 523 DROŽINA JEAN-MARIE
SLO 524 KRAJNC LARA
SLO 526 GABRENJA NINA
SLO 565 POTOČAR MAKS
SLO 587 HOSTNIK DOMEN
SLO 677 Filipčič Klemen
SLO 695 Trunov Ivan
HUN 704 Kis-Szölgyémi Soma
HUN 712 Badar Botond
HUN 714 CSEKOVSZKY MÓR
SLO 750 Sabadin Roža
SLO 811 Štravs Valentin
SLO 846 Planinšič Ana
SLO 847 Kravanja Živa
SLO 875 Kovačič Rok
HUN 903 Gerendy Anna
FIN 910 Ruohela Ines
HUN 910 Gombos Zsofia
SLO 915 Corretti Andrej
SLO 952 Filipič Katja
SVK 1000 Krivosudsky Oliver
AUT 1004 Kropfitsch Katharina
GER 1149 Pulte Keno
AUT 1195 Kölliker Kristof
AUT 1209 Stärker Benedikt
AUT 1225 Messeritsch Toni
AUT 1293 Poropatich Felix
AUT 1303 Hämmerle Pablo
HUN 1313 Demjen Oliver
HUN 1329 Siklosi Mor
HUN 1337 Lacko Sara
HUN 1347 Borbas Buda
HUN 1367 Csoregh Mihaly
HUN 1368 Vandor Oliver
HUN 1373 Lange Richard
HUN 1374 Lange Peter
HUN 1384 Farkas Bence
HUN 2005 Borda Levente
SLO 2112 Magister Vid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.