Alpe – Donava – Jadran

V oddaji Alpe Donava Jadran so predstavili našo ekipo Optimistov. Oddajo si lahko pogledate na naslednji povezavi: Alpe – Donava – Jadran (RTVSlo)

(c) RTV Slo

 

Regata za Pokal Burje 2017

Izola, 14.5.2017 

V organizaciji Jadralnega kluba Burja je v Izoli pretekli konec tedna potekala tradiconalna regata za Pokal Burje s števično udeležbo 21 jadralcev iz JK Jadro Koper.

Poleg številčnosti je bilo naše zastopstvo uspešno tudi v tekmovalnem smislu. Peter Milivojevič je osvojil regato med jadralci razreda Laser 4.7. V tem razredu so celotni zmagovalni oder zasedli jadralci Jadra, saj je drugo mesto osvojil Janez Zabukovec, tretji pa je bil Klemen Petrovič.

Med najmlajšimi v razredu Optimist je regato osvojil Janezov brat Luka Zabukovec, ki je bil najboljši tudi med kadeti, tretje mesto absolutno je zasedla Alja Petrič, ki je poleg tega zmagala še med dekleti. Na drugo mesto se je med njiju vrinil še Daniel Cante (JK Izola). Tretje mesto med kadeti je osvojil Aljin brat Maj Petrič. Tudi med kadetinjami smo osvojili prvo in tretje mesto, ki sta ga prijadrali Tarin Pečar in Zala Vidmar. Drugi med kadeti je bil Toni Benčič (JK Pirat), med kadetinjami pa Ana Planinšič (ŠD Piran).

Najstarejši jadralci na Pokalu Burje so tekmovali v razredu Laser Radial. V tem razredu je Martin Peternelj osvojil drugo mesto, Valentina Baruca pa prvo mesto med dekleti. Zmagovalec tega razreda je postal jadralec JK Burja Taš Kolman, tretji pa je bil njegov klubski sotekmovalec Nicolo Kravanja.

Regata je štela tudi kot zadnja kriterijska regata za razreda Optimist in Laser 4.7. V reprezentanco za svetovno prvenstvo Optimist v Pataji na Tajskem sta se uvrstila Luka Zabukovec in Alja Petrič.

Rezultati (MS Excel) 

 

Guličev memorial 2017

Ugodne vetrne razmere omogočile po 8 plovov na Guličevem memorialu 2017.

V organizaciji JK Jadro Koper je med 28.4. in 30.4.2017 potekal Guličev memorial, ko smo tudi poimenovali tradicionalno Prvomajsko regato, ki jo že dolga leta organizira naš jadralni klub. Ugodne vetrni pogoji so vse tri dni vladali v Koprskem zalivu, tako da smo v petek najprej izvedli prve tri plove kriterijske regate za razred Optimist, v soboto pa so se najmlajšim jadralcem pridružili še njihovi malo starejši kolegi v razredih Laser Radial in Laser 4.7. V soboto in nedeljo smo tako izvedli še pet plovov za razred Optimist in osem plovov za razrede Laser.

Zmagovalec v razredu Optimist je postal Daniel Cante (JK Izola), na drugem mestu je regato končal prvi kadet Luka Zabukovec (JK Jadro Koper), tretje mesto pa je zasedel Gašper Strahovnik  (JK Pirat Portorož). Peto mesto je kot prvo dekle zasedla Alja Petrič (JK Jadro Koper), ki sta ji sledili še druga in tretje uvrščena v konkurenci deklet Catarina Sedmak (JK Izola) in Celestina Sabadin (JK Pirat Portorož). Stopničke med kadeti sta dopolnila še Valentin Štravs (JK Jadro Koper) in Maj Petrič (JK Jadro Koper). Naš klub je tudi med kadetinjami osvojil kar dva pokala, saj je prvo mesto osvojila Tarin Pečar (JK Jadro Koper) pred Liso Vucetti (Società Velica di Barcola e Grignano) in Zalo Vidmar (JK Jadro Koper).

V razredu Laser 4.7 je med osmimi tekmovalci prvo mesto osvojil Klemen Petrovič (JK Jadro Koper) pred klubskim kolegom Janezom Zabukovcem (JK Jadro Koper) in Luko Lovričem (JK Burja Izola). Najboljša med dekleti je bila Maja Žibert (JK Ljubljana).

Med jadralci v razredu Laser Radial je prvo mesto osvojil Taš Kolman (JK Burja Izola) pred Martinom Peterneljem (JK Jadro Koper). Tretji je bil Nicolo Kravanja (JK Burja). Četrto mesto in prvo med dekleti pa je osvojila Valentina Baruca (JK Jadro Koper)

Rezultati:

Optimist

Laser 4.7

Laser Radial

Fotogalerija

Guličev memorial – Laser 4.7 – uradni rezultati

Results Laser 4.7
Scores take into account 1  discard
 

No Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6 7 8
1 191228 KLEMEN PETROVIC, Male, 02-Oct-2001, JK JADRO 14,0 2 3 1 (6) 3 2 1 2
2 195695 JANEZ ZABUKOVEC, Male, 04-Nov-2002, JK JADRO 16,0 (5) 1 2 4 1 1 3 4
3 193436 LUKA LOVRIC, Male, 15-Sep-2001, JK BURJA 22,0 3 2 (6) 5 2 3 6 1
4 211272 PETER MILIVOJEVIC, Male, 20-Sep-2001, JK JADRO 22,0 1 4 3 2 (5) 5 2 5
5 178951 TONI REBEC, Male, 01-Jan-2001, JK OLIMPIC 28,0 4 6 (7) 1 6 4 4 3
6 209108 NEJC VALENCIC, Male, 08-May-2002, JK BURJA 34,0 (6) 5 5 3 4 6 5 6
7 174366 MAJA ZIBERT, Female, 17-Apr-2001, JK LJUBLJANA 46,0 (7) 7 4 7 7 7 7 7
8 174364 JAKOB PEJOVIC, Male, 18-Feb-2004, JK LJUBLJANA 62,0 (dns) dns dns dns 8 8 8 8
9 165355 SANDRA LIPOVEC, Female, 23-Aug-2000, JK PIRAT 70,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

Guličev memorial – Laser Radial – uradni rezultati

Results Laser-Radial
Scores take into account 1  discard
 

No Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6 7 8
1 209109 TAS KOLMAN, Male, 21-Jun-1999, JK BURJA 11,0 1 4 (5) 1 1 2 1 1
2 201057 MARTIN PETERNELJ, Male, 14-Jun-2000, JK JADRO 12,0 2 1 1 2 2 (5) 2 2
3 1 NICOLO KRAVANJA, Male, 16-Sep-2000, JK BURJA 22,0 3 3 4 (5) 3 1 4 4
4 201058 VALENTINA BARUCA, Female, 28-Oct-1995, JK JADRO 30,0 5 2 2 (6) 5 6 5 5
5 187602 TONI VRSCAJ, Male, 16-Feb-1998, WSC CRNOMELJ 31,0 4 6 6 3 (7) 3 6 3
6 199824 ANDREJ FRAS, Male, 14-Sep-2000, JK IZOLA 31,0 6 5 3 4 4 (7) 3 6
7 177574 MATIJA KOCJANCIC, Male, 01-Jan-2001, JK OLIPMIC 48,0 (dns) 7 7 dns 6 4 dns dns

 

Guličev memorial – Optimist – uradni rezultati

Results Optimist
Scores take into account 1  discard
 

No Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SLO 1212 Daniel Cante, Male, 14-Oct-2004, JK Izola 10,0 1 1 1 1 4 (ocs) 1 1
2 SLO 711 Luka Zabukovec, Male, 21-May-2006, JK Jadro 19,0 (6) 2 2 3 1 5 3 3
3 SLO 64 Gasper Strahovnik, Male, 31-Dec-2002, JK Pirat 40,0 5 9 6 2 (12) 6 7 5
4 SLO 255 Martin Fras, Male, 17-Feb-2004, JK Izola 41,0 8 5 3 (16) 7 1 13 4
5 SLO 922 Alja Petric, Female, 09-Apr-2005, JK Jadro 44,0 15 4 5 4 5 7 4 (17)
6 SLO 228 Caterina Sedmak, Female, 06-Sep-2003, JK Izola 54,0 10 6 11 12 3 3 9 (18)
7 SLO 93 Celestina Sabadin, Female, 13-Sep-2003, JK Pirat 61,0 7 12 18 6 6 10 2 (20)
8 SLO 1002 Jakob Golubic, Male, 12-Sep-2004, JK Pirat 79,0 21 8 (24) 9 16 4 11 10
9 SLO 952 Katja Filipic, Female, 09-Aug-2005, JK Jadro 82,0 2 3 15 21 2 14 (32) 25
10 SLO 399 Spela Hajdinjak, Female, 30-Dec-2002, JK Burja 85,0 17 21 12 5 (37) 9 6 15
11 SLO 234 Marina Vrscaj, Female, 23-Nov-2004, WSC Crnomelj 90,0 3 10 20 11 9 15 (31) 22
12 SLO 311 Alenka Valencic, Female, 16-Sep-2005, JK Burja 96,0 4 (37) 8 10 27 2 36 9
13 SLO 811 Valentin Stravs, Male, 30-Jul-2006, JK Jadro 97,0 (32) 17 14 7 14 32 5 8
14 SLO 1005 Ivan Vahrusev, Male, 12-Aug-2005, JK Pirat 99,0 16 7 9 8 25 (36) 23 11
15 ITA 8319 Clara Semino, Female, 12-Oct-2003, FV Peschiera 108,0 11 14 23 13 11 30 (35) 6
16 SLO 944 Maj Petric, Male, 05-Oct-2007, JK Jadro 113,0 19 27 4 18 (30) 19 12 14
17 SLO 758 Svit Dujmovic Sterpin, Male, 21-Mar-2006, JK Pirat 122,0 25 25 13 20 19 13 (37) 7
18 SLO 1035 Liza Levandovska, Female, 17-Jun-2005, JK Pirat 137,0 14 13 22 23 24 (ocs) 17 24
19 SLO 678 Jernej Flandja, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 137,0 18 16 16 14 28 21 24 (34)
20 SLO 750 Dan Belinger, Male, 26-May-2004, JK Pirat 139,0 (30) 24 25 22 18 11 10 29
21 SLO 951 Val Mario Colarich, Male, 27-Mar-2006, JK Jadro 140,0 31 23 19 25 15 (34) 14 13
22 SLO 111 Danei Marusic, Male, 02-May-2004, JK Jadro 144,0 22 18 10 (35) 13 35 30 16
23 SLO 411 Toni Bencic, Male, 14-Jun-2006, JK Pirat 147,0 12 11 7 29 (44) 27 40 21
24 ITA 8638 Anna Montresor, Female, 25-Nov-2003, FV Peschiera 163,0 13 22 28 27 17 (41) 16 40
25 SLO 631 Peter Koprivec, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 182,0 27 15 30 38 22 25 25 (46)
26 SLO 189 Elisa Sedmak, Female, 11-Jun-2005, JK Izola 183,0 26 29 26 32 38 20 (54) 12
27 SLO 666 Jakob Musa Olivieri, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 186,0 28 26 31 26 20 (47) 28 27
28 SLO 2112 Vid Magister, Male, 21-Dec-2007, JK Pirat 197,0 36 30 27 30 36 23 15 (48)
29 SLO 669 Matej Bertok, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 199,0 24 19 40 36 (dns) 31 18 31
30 SLO 368 Patrick Bubnic Dilica, Male, 26-May-2005, JK Burja 201,0 37 39 17 15 (45) 29 22 42
31 SLO 87 Gasper Babic, Male, 02-Sep-2004, JK Izola 202,0 (60) 20 44 56 23 12 21 26
32 ITA 7641 Piernicolo Da Broi, Male, 25-Mar-2006, JK Cupa 204,0 9 33 39 (42) 26 28 41 28
33 SLO 395 Benjamin Aganovic, Male, 27-Jun-2005, JK Burja 216,0 34 43 21 28 (46) 24 27 39
34 SLO 911 Lana Vidmar, Female, 12-Oct-2004, JK Jadro 224,0 50 28 32 17 8 (51) 51 38
35 SLO 913 Tarin Pecar, Female, 26-Jun-2006, JK Jadro 224,0 40 (dns) 38 43 31 33 20 19
36 ITA 7621 Lisa Vucetti, Female, 26-Mar-2007, SVBG 232,0 (dns) dns dns 19 29 8 8 2
37 SLO 955 Zala Vidmar, Female, 17-Apr-2007, JK Jadro 249,0 23 52 37 44 10 (56) 50 33
38 SLO 525 Jure Barl, Male, 22-Dec-2003, JK Ljubljana 257,0 33 36 35 33 51 18 (58) 51
39 SLO 377 Mark Rodica, Male, 14-Aug-2008, JK Burja 259,0 (48) 31 36 45 43 17 43 44
40 SLO 91 Maj Sirca, Male, 21-May-2006, JK Jadro 267,0 20 32 47 53 32 (62) 46 37
41 ITA 8307 Giulia Carminati, Female, 27-Aug-2006, JK Cupa 268,0 29 41 33 31 (53) 53 45 36
42 ITA 6148 Iole Lonardi, Female, 04-Mar-2006, FV Peschiera 270,0 35 45 29 40 47 48 26 (52)
43 ITA 8643 Vittoria Zenato, Female, 14-Mar-2006, FV Peschiera 279,0 45 40 34 48 33 (58) 29 50
44 SLO 846 Ana Planinsic, Female, 01-Jan-2009, SD Piran 280,0 39 42 50 (51) 21 44 49 35
45 SLO 511 Anton Rejec, Male, 23-Sep-2007, JK Jadro 288,0 44 34 45 41 39 42 (52) 43
46 SLO 956 Sven Panger, Male, 28-Dec-2005, JK Jadro 299,0 49 38 43 50 50 (55) 39 30
47 ITA 8315 Alessandro Marelli, Male, 11-Sep-2006, FV Peschiera 301,0 51 56 48 24 42 (57) 48 32
48 ITA 8308 Carlo Verzegnassi, Male, 01-Jan-2007, SVBG 308,0 (dns) dns dns 34 40 26 19 23
49 SLO 524 Nejc Gabrenja, Male, 10-Jun-2004, JK Ljubljana 308,0 43 44 41 37 49 40 (60) 54
50 SLO 1802 Tai Simonovich, Male, 18-Nov-2005, JK Pirat 311,0 41 50 49 54 34 (59) 42 41
51 SLO 849 Nika Bakic Spezia, Female, 01-Jan-2008, SD Piran 332,0 54 47 57 (59) 52 37 38 47
52 SLO 375 Sara Domenik, Female, 25-Mar-2007, JK Burja 334,0 38 55 52 49 35 22 (dns) dns
53 ITA 7926 Vittorio Bonifacio, Male, 15-Feb-2007, SVBG 344,0 (dns) dns dns 39 41 16 33 49
54 SLO 881 Teo Grzelj, Male, 06-May-2007, JK Pirat 355,0 (61) 60 46 52 48 38 55 56
55 SLO 679 Manuel Crevatin, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 358,0 52 35 (dns) 47 dns 49 47 45
56 SLO 912 Liam Al Dilaimi, Male, 27-Dec-2007, JK Jadro 373,0 53 51 55 (63) 59 61 34 60
57 SLO 188 Ziga Cepak, Male, 07-Sep-2008, JK Pirat 380,0 56 48 58 46 61 (dns) 53 58
58 SLO 527 Aljaz Zibert, Male, 03-May-2005, JK Ljubljana 384,0 55 49 59 (60) 55 54 57 55
59 SLO 958 David Ratosa, Male, 09-Dec-2007, JK Jadro 393,0 59 46 56 (61) 57 60 56 59
60 SLO 522 Aneja Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 415,0 58 57 54 58 58 (dns) 66 64
61 SLO 587 Domen Hostnik, Male, 08-Mar-2004, JK Ljubljana 421,0 46 54 (dns) 62 56 dns 63 57
62 SLO 875 Rok Kovacic, Male, 01-Jan-2009, SD Piran 424,0 42 53 51 (dns) dns dns 59 53
63 SLO 821 Matevz Bedene, Male, 04-Jul-2005, JK Ljubljana 441,0 47 58 42 (dns) dns dns 62 66
64 SLO 96 Neza Bedene, Female, 08-Nov-2002, JK Ljubljana 463,0 57 59 53 (dns) dns dns 67 61
65 SLO 526 Lucka Bedene, Female, 05-Feb-2008, JK Ljubljana 464,0 (dns) dns dns 57 60 39 73 69
66 SLO 523 Ajda Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 491,0 (dns) dns dns 55 54 dns 68 65
67 ITA 4 Matteo Mioni, Male, 05-Feb-2008, SVBG 501,0 (dns) dns dns dns dns 45 61 63
68 ITA 7821 Emma Nordio, Female, 17-Apr-2008, SVBG 502,0 (dns) dns dns dns dns 43 65 62
69 ITA 7939 Tomaso Picotti, Male, 30-Mar-2009, FV Peschiera 505,0 (dns) dns dns dns dns 46 44 dns
70 ITA 6 Mattia Di Martino, Male, 30-May-2009, SVBG 513,0 (dns) dns dns dns dns 50 64 67
71 ITA 9 Pietro Verzegnassi, Male, 13-Aug-2009, SVBG 523,0 (dns) dns dns dns dns 52 71 68
72 ITA 7999 Pietro Rovaglia, Male, 15-May-2008, FV Peschiera 561,0 (dns) dns dns dns dns 63 dns dns
73 SLO 372 Kris Peruzin, Male, 09-Aug-2008, JK Burja 567,0 (dns) dns dns dns dns dns 69 dns
74 ITA 8 Evelyn Adragna, Female, 19-Jan-2008, SVBG 568,0 (dns) dns dns dns dns dns 70 dns
75 SLO 376 Alex Sovdat de Faveri, Male, 25-Jun-2008, JK Burja 570,0 (dns) dns dns dns dns dns 72 dns
76 ITA 5 Martina Fragiacomo, Female, 07-Jul-2009, SVBG 572,0 (dns) dns dns dns dns dns 74 dns
77 ITA 5614 Ariana Ambroz, Female, 16-Nov-2009, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 ITA 3350 Iacopo Gianni, Male, 09-Mar-2010, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 ITA 5003 Matija Brovc, Male, 17-Jun-2008, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 ITA 7051 Nathan Peric, Male, 16-Oct-2008, JK Cupa 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 SLO 984 Luana Praper, Female, 12-Nov-2005, JK Jadro 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
77 SLO 521 Matevz Pejovic, Male, 11-Jan-2006, JK Ljubljana 581,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

Guličev memorial – neuradni rezultati Laser 4.7 1. dan

Results Laser-4.7
Scores take into account 1  discard

No Sailno Name Points 1 2 3 4
1 211272 PETER MILIVOJEVIC, Male, 20-Sep-2001, JK JADRO 6,0 1 (4) 3 2
2 191228 KLEMEN PETROVIC, Male, 02-Oct-2001, JK JADRO 6,0 2 3 1 (6)
3 195695 JANEZ ZABUKOVEC, Male, 04-Nov-2002, JK JADRO 7,0 (5) 1 2 4
4 193436 LUKA LOVRIC, Male, 15-Sep-2001, JK BURJA 10,0 3 2 (6) 5
5 178951 TONI REBEC, Male, 01-Jan-2001, JK OLIMPIC 11,0 4 6 (7) 1
6 209108 NEJC VALENCIC, Male, 08-May-2002, JK BURJA 13,0 (6) 5 5 3
7 174366 MAJA ZIBERT, Female, 17-Apr-2001, JK LJUBLJANA 18,0 (7) 7 4 7
8 165355 SANDRA LIPOVEC, Female, 23-Aug-2000, JK PIRAT 30,0 (dns) dns dns dns
8 174364 JAKOB PEJOVIC, Male, 18-Feb-2004, JK LJUBLJANA 30,0 (dns) dns dns dns

Guličev memorial – neuradni rezultati Laser Radial 1. dan

Results Laser-Radial
Scores take into account 1  discard

No Sailno Name Points 1 2 3 4
1 201057 MARTIN PETERNELJ, Male, 14-Jun-2000, JK JADRO 4,0 (2) 1 1 2
2 209109 TAS KOLMAN, Male, 21-Jun-1999, JK BURJA 6,0 1 4 (5) 1
3 201058 VALENTINA BARUCA, Female, 28-Oct-1995, JK JADRO 9,0 5 2 2 (6)
4 1 NICOLO KRAVANJA, Male, 16-Sep-2000, JK BURJA 10,0 3 3 4 (5)
5 199824 ANDREJ FRAS, Male, 14-Sep-2000, JK IZOLA 12,0 (6) 5 3 4
6 187602 TONI VRSCAJ, Male, 16-Feb-1998, WSC CRNOMELJ 13,0 4 (6) 6 3
7 177574 MATIJA KOCJANCIC, Male, 01-Jan-2001, JK OLIPMIC 22,0 (dns) 7 7 dns

Guličev memorial – neuradni rezultati 2. dan optimist

Results Optimist – Scores take into account 1  discard
 

No Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6
1 SLO 1212 Daniel Cante, Male, 14-Oct-2004, JK Izola 8,0 1 1 1 1 4 (ocs)
2 SLO 711 Luka Zabukovec, Male, 21-May-2006, JK Jadro 13,0 (6) 2 2 3 1 5
3 SLO 255 Martin Fras, Male, 17-Feb-2004, JK Izola 24,0 8 5 3 (16) 7 1
4 SLO 922 Alja Petric, Female, 09-Apr-2005, JK Jadro 25,0 (15) 4 5 4 5 7
5 SLO 64 Gasper Strahovnik, Male, 31-Dec-2002, JK Pirat 28,0 5 9 6 2 (12) 6
6 SLO 228 Caterina Sedmak, Female, 06-Sep-2003, JK Izola 33,0 10 6 11 (12) 3 3
7 SLO 952 Katja Filipic, Female, 09-Aug-2005, JK Jadro 36,0 2 3 15 (21) 2 14
8 SLO 93 Celestina Sabadin, Female, 13-Sep-2003, JK Pirat 41,0 7 12 (18) 6 6 10
9 SLO 234 Marina Vrscaj, Female, 23-Nov-2004, WSC Crnomelj 48,0 3 10 (20) 11 9 15
10 SLO 311 Alenka Valencic, Female, 16-Sep-2005, JK Burja 51,0 4 (37) 8 10 27 2
11 SLO 1002 Jakob Golubic, Male, 12-Sep-2004, JK Pirat 58,0 21 8 (24) 9 16 4
12 SLO 399 Spela Hajdinjak, Female, 30-Dec-2002, JK Burja 64,0 17 21 12 5 (37) 9
13 SLO 1005 Ivan Vahrusev, Male, 12-Aug-2005, JK Pirat 65,0 16 7 9 8 25 (36)
14 ITA 8319 Clara Semino, Female, 12-Oct-2003, FV Peschiera 72,0 11 14 23 13 11 (30)
15 SLO 811 Valentin Stravs, Male, 30-Jul-2006, JK Jadro 84,0 (32) 17 14 7 14 32
16 SLO 678 Jernej Flandja, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 85,0 18 16 16 14 (28) 21
17 SLO 411 Toni Bencic, Male, 14-Jun-2006, JK Pirat 86,0 12 11 7 29 (44) 27
18 SLO 944 Maj Petric, Male, 05-Oct-2007, JK Jadro 87,0 19 27 4 18 (30) 19
19 SLO 758 Svit Dujmovic Sterpin, Male, 21-Mar-2006, JK Pirat 90,0 (25) 25 13 20 19 13
20 SLO 1035 Liza Levandovska, Female, 17-Jun-2005, JK Pirat 96,0 14 13 22 23 24 (ocs)
21 SLO 111 Danei Marusic, Male, 02-May-2004, JK Jadro 98,0 22 18 10 (35) 13 35
22 SLO 750 Dan Belinger, Male, 26-May-2004, JK Pirat 100,0 (30) 24 25 22 18 11
23 ITA 8638 Anna Montresor, Female, 25-Nov-2003, FV Peschiera 107,0 13 22 28 27 17 (41)
24 SLO 951 Val Mario Colarich, Male, 27-Mar-2006, JK Jadro 113,0 31 23 19 25 15 (34)
25 SLO 631 Peter Koprivec, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 119,0 27 15 30 (38) 22 25
26 SLO 666 Jakob Musa Olivieri, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 131,0 28 26 31 26 20 (47)
27 SLO 189 Elisa Sedmak, Female, 11-Jun-2005, JK Izola 133,0 26 29 26 32 (38) 20
28 SLO 911 Lana Vidmar, Female, 12-Oct-2004, JK Jadro 135,0 50 28 32 17 8 (51)
29 ITA 7641 Piernicolo Da Broi, Male, 25-Mar-2006, JK Cupa 135,0 9 33 39 (42) 26 28
30 SLO 368 Patrick Bubnic Dilica, Male, 26-May-2005, JK Burja 137,0 37 39 17 15 (45) 29
31 SLO 2112 Vid Magister, Male, 21-Dec-2007, JK Pirat 146,0 (36) 30 27 30 36 23
32 SLO 669 Matej Bertok, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 150,0 24 19 40 36 (dns) 31
33 SLO 395 Benjamin Aganovic, Male, 27-Jun-2005, JK Burja 150,0 34 43 21 28 (46) 24
34 SLO 87 Gasper Babic, Male, 02-Sep-2004, JK Izola 155,0 (60) 20 44 56 23 12
35 SLO 525 Jure Barl, Male, 22-Dec-2003, JK Ljubljana 155,0 33 36 35 33 (51) 18
36 SLO 955 Zala Vidmar, Female, 17-Apr-2007, JK Jadro 166,0 23 52 37 44 10 (56)
37 SLO 377 Mark Rodica, Male, 14-Aug-2008, JK Burja 172,0 (48) 31 36 45 43 17
38 SLO 91 Maj Sirca, Male, 21-May-2006, JK Jadro 184,0 20 32 47 53 32 (62)
39 SLO 913 Tarin Pecar, Female, 26-Jun-2006, JK Jadro 185,0 40 (dns) 38 43 31 33
40 ITA 8307 Giulia Carminati, Female, 27-Aug-2006, JK Cupa 187,0 29 41 33 31 (53) 53
41 SLO 846 Ana Planinsic, Female, 01-Jan-2009, SD Piran 196,0 39 42 50 (51) 21 44
42 SLO 375 Sara Domenik, Female, 25-Mar-2007, JK Burja 196,0 38 (55) 52 49 35 22
43 ITA 6148 Iole Lonardi, Female, 04-Mar-2006, FV Peschiera 196,0 35 45 29 40 47 (48)
44 ITA 8643 Vittoria Zenato, Female, 14-Mar-2006, FV Peschiera 200,0 45 40 34 48 33 (58)
45 SLO 511 Anton Rejec, Male, 23-Sep-2007, JK Jadro 200,0 44 34 (45) 41 39 42
46 SLO 524 Nejc Gabrenja, Male, 10-Jun-2004, JK Ljubljana 205,0 43 44 41 37 (49) 40
47 ITA 8315 Alessandro Marelli, Male, 11-Sep-2006, FV Peschiera 221,0 51 56 48 24 42 (57)
48 ITA 7621 Lisa Vucetti, Female, 26-Mar-2007, SVBG 224,0 (dns) dns dns 19 29 8
49 SLO 1802 Tai Simonovich, Male, 18-Nov-2005, JK Pirat 228,0 41 50 49 54 34 (59)
50 SLO 956 Sven Panger, Male, 28-Dec-2005, JK Jadro 230,0 49 38 43 50 50 (55)
51 SLO 881 Teo Grzelj, Male, 06-May-2007, JK Pirat 244,0 (61) 60 46 52 48 38
52 SLO 849 Nika Bakic Spezia, Female, 01-Jan-2008, SD Piran 247,0 54 47 57 (59) 52 37
53 ITA 7926 Vittorio Bonifacio, Male, 15-Feb-2007, SVBG 264,0 (dns) dns dns 39 41 16
54 SLO 679 Manuel Crevatin, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic 267,0 52 35 (dns) 47 dns 49
55 ITA 8308 Carlo Verzegnassi, Male, 01-Jan-2007, SVBG 268,0 (dns) dns dns 34 40 26
56 SLO 188 Ziga Cepak, Male, 07-Sep-2008, JK Pirat 269,0 56 48 58 46 61 (dns)
57 SLO 527 Aljaz Zibert, Male, 03-May-2005, JK Ljubljana 272,0 55 49 59 (60) 55 54
58 SLO 958 David Ratosa, Male, 09-Dec-2007, JK Jadro 278,0 59 46 56 (61) 57 60
59 SLO 912 Liam Al Dilaimi, Male, 27-Dec-2007, JK Jadro 279,0 53 51 55 (63) 59 61
60 SLO 522 Aneja Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 285,0 58 57 54 58 58 (dns)
61 SLO 587 Domen Hostnik, Male, 08-Mar-2004, JK Ljubljana 302,0 46 54 (dns) 62 56 dns
62 SLO 875 Rok Kovacic, Male, 01-Jan-2009, SD Piran 314,0 42 53 51 (dns) dns dns
63 SLO 821 Matevz Bedene, Male, 04-Jul-2005, JK Ljubljana 315,0 47 58 42 (dns) dns dns
64 SLO 526 Lucka Bedene, Female, 05-Feb-2008, JK Ljubljana 324,0 (dns) dns dns 57 60 39
65 SLO 96 Neza Bedene, Female, 08-Nov-2002, JK Ljubljana 337,0 57 59 53 (dns) dns dns
66 SLO 523 Ajda Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana 361,0 (dns) dns dns 55 54 dns
67 ITA 7821 Emma Nordio, Female, 17-Apr-2008, SVBG 379,0 (dns) dns dns dns dns 43
68 ITA 4 Matteo Mioni, Male, 05-Feb-2008, SVBG 381,0 (dns) dns dns dns dns 45
69 ITA 7939 Tomaso Picotti, Male, 30-Mar-2009, FV Peschiera 382,0 (dns) dns dns dns dns 46
70 ITA 6 Mattia Di Martino, Male, 30-May-2009, SVBG 386,0 (dns) dns dns dns dns 50
71 ITA 9 Pietro Verzegnassi, Male, 13-Aug-2009, SVBG 388,0 (dns) dns dns dns dns 52
72 ITA 7999 Pietro Rovaglia, Male, 15-May-2008, FV Peschiera 399,0 (dns) dns dns dns dns 63
73 ITA 5 Martina Fragiacomo, Female, 07-Jul-2009, SVBG 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 8 Evelyn Adragna, Female, 19-Jan-2008, SVBG 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 5614 Ariana Ambroz, Female, 16-Nov-2009, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 3350 Iacopo Gianni, Male, 09-Mar-2010, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 5003 Matija Brovc, Male, 17-Jun-2008, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 ITA 7051 Nathan Peric, Male, 16-Oct-2008, JK Cupa 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 372 Kris Peruzin, Male, 09-Aug-2008, JK Burja 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 376 Alex Sovdat de Faveri, Male, 25-Jun-2008, JK Burja 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 984 Luana Praper, Female, 12-Nov-2005, JK Jadro 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 654 Klemen Filipcic, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic 420,0 (dns) dns dns dns dns dns
73 SLO 521 Matevz Pejovic, Male, 11-Jan-2006, JK Ljubljana 420,0 (dns) dns dns dns dns dns

Guličev memorial – neuradni rezultati 1. dan

No

Sailno

Name

Points

1

2

3

1

SLO 1212

Daniel Cante, Male, 14-Oct-2004, JK Izola

3,0

1

1

1

2

SLO 711

Luka Zabukovec, Male, 21-May-2006, JK Jadro

10,0

6

2

2

3

SLO 255

Martin Fras, Male, 17-Feb-2004, JK Izola

16,0

8

5

3

4

SLO 952

Katja Filipic, Female, 09-Aug-2005, JK Jadro

20,0

2

3

15

5

SLO 64

Gasper Strahovnik, Male, 31-Dec-2002, JK Pirat

20,0

5

9

6

6

SLO 922

Alja Petric, Female, 09-Apr-2005, JK Jadro

24,0

15

4

5

7

SLO 228

Caterina Sedmak, Female, 06-Sep-2003, JK Izola

27,0

10

6

11

8

SLO 411

Toni Bencic, Male, 14-Jun-2006, JK Pirat

30,0

12

11

7

9

SLO 1005

Ivan Vahrusev, Male, 12-Aug-2005, JK Pirat

32,0

16

7

9

10

SLO 234

Marina Vrscaj, Female, 23-Nov-2004, WSC Crnomelj

33,0

3

10

20

11

SLO 93

Celestina Sabadin, Female, 13-Sep-2003, JK Pirat

37,0

7

12

18

12

ITA 8319

Clara Semino, Female, 12-Oct-2003, FV Peschiera

48,0

11

14

23

13

SLO 311

Alenka Valencic, Female, 16-Sep-2005, JK Burja

49,0

4

37

8

14

SLO 1035

Liza Levandovska, Female, 17-Jun-2005, JK Pirat

49,0

14

13

22

15

SLO 944

Maj Petric, Male, 05-Oct-2007, JK Jadro

50,0

19

27

4

16

SLO 111

Danei Marusic, Male, 02-May-2004, JK Jadro

50,0

22

18

10

17

SLO 399

Spela Hajdinjak, Female, 30-Dec-2002, JK Burja

50,0

17

21

12

18

SLO 678

Jernej Flandja, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

50,0

18

16

16

19

SLO 1002

Jakob Golubic, Male, 12-Sep-2004, JK Pirat

53,0

21

8

24

20

ITA 8638

Anna Montresor, Female, 25-Nov-2003, FV Peschiera

63,0

13

22

28

21

SLO 758

Svit Dujmovic Sterpin, Male, 21-Mar-2006, JK Pirat

63,0

25

25

13

22

SLO 811

Valentin Stravs, Male, 30-Jul-2006, JK Jadro

63,0

32

17

14

23

SLO 631

Peter Koprivec, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

72,0

27

15

30

24

SLO 951

Val Mario Colarich, Male, 27-Mar-2006, JK Jadro

73,0

31

23

19

25

SLO 750

Dan Belinger, Male, 26-May-2004, JK Pirat

79,0

30

24

25

26

ITA 7641

Piernicolo Da Broi, Male, 25-Mar-2006, JK Cupa

81,0

9

33

39

27

SLO 189

Elisa Sedmak, Female, 11-Jun-2005, JK Izola

81,0

26

29

26

28

SLO 669

Matej Bertok, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

83,0

24

19

40

29

SLO 666

Jakob Musa Olivieri, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic

85,0

28

26

31

30

SLO 368

Patrick Bubnic Dilica, Male, 26-May-2005, JK Burja

93,0

37

39

17

31

SLO 2112

Vid Magister, Male, 21-Dec-2007, JK Pirat

93,0

36

30

27

32

SLO 395

Benjamin Aganovic, Male, 27-Jun-2005, JK Burja

98,0

34

43

21

33

SLO 91

Maj Sirca, Male, 21-May-2006, JK Jadro

99,0

20

32

47

34

ITA 8307

Giulia Carminati, Female, 27-Aug-2006, JK Cupa

103,0

29

41

33

35

SLO 525

Jure Barl, Male, 22-Dec-2003, JK Ljubljana

104,0

33

36

35

36

ITA 6148

Iole Lonardi, Female, 04-Mar-2006, FV Peschiera

109,0

35

45

29

37

SLO 911

Lana Vidmar, Female, 12-Oct-2004, JK Jadro

110,0

50

28

32

38

SLO 955

Zala Vidmar, Female, 17-Apr-2007, JK Jadro

112,0

23

52

37

39

SLO 377

Mark Rodica, Male, 14-Aug-2008, JK Burja

115,0

48

31

36

40

ITA 8643

Vittoria Zenato, Female, 14-Mar-2006, FV Peschiera

119,0

45

40

34

41

SLO 511

Anton Rejec, Male, 23-Sep-2007, JK Jadro

123,0

44

34

45

42

SLO 87

Gasper Babic, Male, 02-Sep-2004, JK Izola

124,0

60

20

44

43

SLO 524

Nejc Gabrenja, Male, 10-Jun-2004, JK Ljubljana

128,0

43

44

41

44

SLO 956

Sven Panger, Male, 28-Dec-2005, JK Jadro

130,0

49

38

43

45

SLO 846

Ana Planinsic, Female, 01-Jan-2009, SD Piran

131,0

39

42

50

46

SLO 1802

Tai Simonovich, Male, 18-Nov-2005, JK Pirat

140,0

41

50

49

47

SLO 375

Sara Domenik, Female, 25-Mar-2007, JK Burja

145,0

38

55

52

48

SLO 875

Rok Kovacic, Male, 01-Jan-2009, SD Piran

146,0

42

53

51

49

SLO 821

Matevz Bedene, Male, 04-Jul-2005, JK Ljubljana

147,0

47

58

42

50

ITA 8315

Alessandro Marelli, Male, 11-Sep-2006, FV Peschiera

155,0

51

56

48

51

SLO 849

Nika Bakic Spezia, Female, 01-Jan-2008, SD Piran

158,0

54

47

57

52

SLO 912

Liam Al Dilaimi, Male, 27-Dec-2007, JK Jadro

159,0

53

51

55

53

SLO 958

David Ratosa, Male, 09-Dec-2007, JK Jadro

161,0

59

46

56

54

SLO 913

Tarin Pecar, Female, 26-Jun-2006, JK Jadro

162,0

40

dns

38

55

SLO 188

Ziga Cepak, Male, 07-Sep-2008, JK Pirat

162,0

56

48

58

56

SLO 527

Aljaz Zibert, Male, 03-May-2005, JK Ljubljana

163,0

55

49

59

57

SLO 881

Teo Grzelj, Male, 06-May-2007, JK Pirat

167,0

61

60

46

58

SLO 96

Neza Bedene, Female, 08-Nov-2002, JK Ljubljana

169,0

57

59

53

59

SLO 522

Aneja Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana

169,0

58

57

54

60

SLO 679

Manuel Crevatin, Male, 01-Jan-2004, JK Olimpic

171,0

52

35

dns

61

SLO 587

Domen Hostnik, Male, 08-Mar-2004, JK Ljubljana

184,0

46

54

dns

62

ITA 7926

Vittorio Bonifacio, Male, 15-Feb-2007, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 8308

Carlo Verzegnassi, Male, 01-Jan-2007, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7621

Lisa Vucetti, Female, 26-Mar-2007, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7821

Emma Nordio, Female, 17-Apr-2008, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 6

Mattia Di Martino, Male, 30-May-2009, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 5

Martina Fragiacomo, Female, 07-Jul-2009, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 9

Pietro Verzegnassi, Male, 13-Aug-2009, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 4

Matteo Mioni, Male, 05-Feb-2008, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 8

Evelyn Adragna, Female, 19-Jan-2008, SVBG

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 5614

Ariana Ambroz, Female, 16-Nov-2009, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 3350

Iacopo Gianni, Male, 09-Mar-2010, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 5003

Matija Brovc, Male, 17-Jun-2008, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7051

Nathan Peric, Male, 16-Oct-2008, JK Cupa

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 372

Kris Peruzin, Male, 09-Aug-2008, JK Burja

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 376

Alex Sovdat de Faveri, Male, 25-Jun-2008, JK Burja

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 984

Luana Praper, Female, 12-Nov-2005, JK Jadro

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 654

Klemen Filipcic, Male, 01-Jan-2005, JK Olimpic

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 523

Ajda Smajdek, Female, 04-Feb-2004, JK Ljubljana

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 526

Lucka Bedene, Female, 05-Feb-2008, JK Ljubljana

252,0

dns

dns

dns

62

SLO 521

Matevz Pejovic, Male, 11-Jan-2006, JK Ljubljana

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7999

Pietro Rovaglia, Male, 15-May-2008, FV Peschiera

252,0

dns

dns

dns

62

ITA 7939

Tomaso Picotti, Male, 30-Mar-2009, FV Peschiera

252,0

dns

dns

dns